بازدید رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از مرکز ارتز و پروتز تهران

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پنج شنبه ۱۷ تیرماه از مرکز ارتز و پروتز متد بازدید کرد.

مهندس سعید اوحدی ضمن بازدید از بخش های مختلف مرکز ارتز و پروتز و تشکر و قدردانی از جانبازان انجمن راست قامتان و کارشناسان مرکز تاکید کرد: خداوند توفیق خدمت به جانبازان را به ما و شما عنایت کرده است تا بتوانیم خدمتگزار این عزیزان باشیم و این توفیقی است که شاید نصیب عده ای بشود تا بتوانیم با صیانت از دین اسلام و انقلاب اسلامی و برپایی پرچم دین خدمت کنیم.

معاون رئیس جمهور با توجه به فعالیت های مرکز ارتز و پروتز افزودند: در این مرکز فعالیت های تولید و تجهیزات باید بروزرسانی شود. ارتقا و افزایش کیفیت و کمیت در گرو ارتباط با دانشگاه ها و مراکز علمی و حوزه های فنی و مهندسی صنایع می باشد. لذا در این مرکز باید کارگروه مشورتی متشکل از یک گروه بازرسی مورد اعتماد جهت بازدید از مراکز و تجهیزات سراسر کشور و همچنین برآورد نیاز مالی تشکیل شود تا ظرف مدت کوتاهی گزارش کاملی تهیه شده و در اختیار بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار بگیرد تا در این راستا نسبت به تامین بودجه و اعتبار اقدامات لازم صورت بپذیرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن بازدید از این مرکز با جانبازان انجمن راست قامتان دیدار چهره به چهره داشتند و در جریان مسائل و مشکلات این عزیزان قرار گرفتند.

در ضمن این بازدید دکتر عبدالرضا عباسپور معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران، محمود باقری مشاور مالی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دکتر ایرج عربی مدیر عامل شرکت متد نیز حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *